spánek, nespavost, poruchy spánku, snář, sny, sebediagnostika, spánková hygiena

Soutěž o čističku vzduchu

Proč čistit vzduch?

Všimli jste si prachových částic, vznášejících se v paprscích slunečního světla ve vašem domě nebo bytě? Představují pouze malý zlomek částic, které se nacházejí ve vaší domácnosti. Mezi částice ve vzduchu, který dýcháte, patří nejen prach, ale také běžné alergeny, například: pyl, výtrusy rostlin a plísňové spory; textilní prach a kouř, zbytky roztočů; lupy ze zvířat.

Vaše každodenní činnosti v domácnosti, například oprašování, vysávání, vaření a kouření, mohou zvyšovat koncentrace těchto částic ve vzduchu. Proto úklid domácnosti znamená více než jen čištění povrchů. Myslete nejen na čistotu, ale i svoje zdraví a zdraví svých blízkých. Čistěte vzduch, který dýcháte, pomocí pokojových čističek vzduchu Filtrete a vzduchových filtrů.

Kompletní sortiment čističek vzduchu 3M zakoupíte u autorizovaného distributora PPM-WATER SERVICE s.r.o.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim

Pro výherce naší soutěže darovala společnost 3M čističku vzduchu Filtrete Ultra Slim, která nabízí maximální účinnost v tichém, stylovém a prostorově úsporném provedení. Základem tohoto systému dodávky čistého vzduchu je kombinace filtrační technologie Filtrete® a špičkového designu italského designéra Paola Pininfariny. Čistička vzduchu Filtrete - Ultra Slim má automatický snímač kvality vzduchu pro monitoring hladiny částic ve vzduchu a až 98% účinnost v odstraňování pylu, zbytků roztočů a plísňových spor ze vzduchu.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim v naší nové soutěži. Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky. Nejste si jisti správnou odpovědí? Hledejte nápovědu ve na webu společnosti 3M a ve všech rubrikách webu uLékaře.cz.

Soutěž již skončila.

Soutěž probíhá od 22. 4. 2010 do 12. 5. 2010. Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme jednoho výherce. Výherce bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek. Výhry zasíláme poštou.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

 

Poradna lékaře

Dotaz: Dobrý den, prosím o radu pro mou maminku, 76 let. Lékař jí předepsal léky na spaní, ale slyšela jsem, že když je bude brát …

Odpověď lékaře: Dobrý den, vaše obavy ze vzniku závislosti jsou zcela na místě. Hypnotika jsou léky, které při dlouhodobějším …

vstoupit do poradny

Sebediagnostika

Jak spíte?
Ověřte si, zda je váš spánek kvalitní.
spustit test


Trpíte nespavostí?
Zjistěte, jaké jsou vaše potíže.

spustit test

Vaše názory

Snář: Co si myslíte o snech ostatních uživatelů?

více informací

 

Můj příběh: Podělte se s námi o váš příběh, kde hraje nespavost hlavní roli. Podařilo se vám zvítězit?

více informací

Databáze odborníků

seznam léčebných center

 
 
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Pylový Zpravodaj pro celou ČR